כאן ועכשיו > המלצות ותמונות
  • header IMG_4422 IMG_4438 IMG_4519 אייפון ינואר  2010 041 אייפון ינואר  2010 070"אירוע מכונן עבורי ועבור היחידה.
  • המטרות מבחינתי הושגו במלואן! בניית היום הייתה נכונה, המקום הנבחר היה מחד נאה ונעים ומאידך השרה אווירה אופטימית המעלה את המוטיבציה, וכל זאת לפני התחלת הפעילות עצמה!
  • החלוקה לקבוצות, למרות שבתחילה הפריעה לי, התבררה כנכונה ותרמה רבות למיצוי הפוטנציאל ברמת הפרט. ניכר כי המשימות נבחרו בקפידה ובהלימה לצוות ולמגבותיו ויכולותיו (גיל, למשל).
  • האווירה במהלך כל היום, הייתה נינוחה מאד.המעבר לחלקו השני של היום הייתה בעיתוי הנכון.
  • ניכר כי נורי מנוסה מאד בסוג פעילויות כאלו. נורי שילב מזיגה בין מקצועיות להומור שהייתה לטעמי מושלמת.
  • אגב, האוכל היה מצוין  בסה"כ מעולה!
  • תודה נורי ובהצלחה לך" (איתי, אלאופ)

 

pic_1 pic2 pic3

 

לנורי,
תודה על סדנת השטח שהעברת לנו!
הסדנה התקיימה על ידי חברת "כאן ועכשיו", במסגרת תכנית פיתוח מנהלים שהתקיימה לדרג של מנהלי מחלקות וראשי צוותים בחברת וונרול והועברה על ידי יועצת ארגונית. הסדנא היוותה יום מסכם לתהליך זה.
הסדנא סיכמה תהליך של מספר חודשים ותוכננה כך שתאפשר למנהלים המשתתפים ליישם ולהתנסות בעקרונות ניהוליים שדוברו ונלמדו בתהליך.
התרגילים זימנו למשתתפים הזדמנות לנהל סיטואציות ניהוליות מורכבות, שהביאו לידי ביטוי יכולות תקשורת, מנהיגות, הנעת אנשים וחיברו בין  ה"כאן ועכשיו" של יום הסדנא, לקורס כולו וליומיום שלהם כמנהלים בכלל.
מיקום הסדנא במרכז לכלבי נחייה בבית עובד, במטע פקאנים יפהפה בו זכינו גם לפרטיות, איפשר לנו למידה והנאה מרובה מהיום.
נורי הנחה את היום במקצועיות רבה, היה קשוב מאוד למשתתפים, הטיב לעשות את החיבור בין ההתנהלות והדינמיקה בסיטואציות לחיי היומיום במפעל, מעט ההתנגדויות שעלו מצד המשתתפים במהלך היום טופלו על ידו באופן מקצועי ולאורך כל היום ניכר שהמשתתפים נהנו מאוד, שיתפו פעולה וציינו שהסדנא הייתה מאוד חוויתית, מלמדת ומהנה.
תודה
סיגלית דוד
מנהלת הדרכה Vonroll